Chcesz zrealizować swoją podroż i pobyt na jednej, lub kilku wyspach Morza Karaibskiego, ale oferty przedstawiane przez biura podróży nie spełniają Twoich oczekiwań, lub po prostu są zbyt kosztowne?

OPCJA I, czyli samodzielna rezerwacja i zakup usług, według przygotowanego przez nas planu:

Poniżej, krok po kroku, dowiesz się w jaki sposób zrealizujesz swoją karaibską wyprawę marzeń, w opraciu o zaplanowany na wyprawę budżet, miejsca które chcesz odwiedzić, atrakcje które chcesz przeżyć:

1. Określ podstawowe dane, takie jak:

>   na ile dni i w jakim okresie roku planujesz swoją wycieczkę na Karaiby
>   ilość osób uczestniczących w wyprawie, w tym ile uczestniczyć będzie dzieci do 12 roku życia i dzieci poniżej 2 roku roku życia

>   całkowity budżet przeznaczony na realizację wycieczki, dla wszystkich uczestniczących w niej osób (w tym dzieci poniżej 12 roku życia)

>   wyspy które chcesz odwiedzić, atrakcje które chcesz przeżyć podczas wycieczki

>   rodzaj zakwaterowania (hotel, bungalow, apartament, dom wakacyjny)

>   charakter wycieczki tj. czy ma być to impreza wypoczynkowa, wypoczynkowa połączona ze zwiedzaniem, czy aktywna, mająca na celu przede wszystkim zwiedzić możliwie najwięcej atrakcji przyrodniczych i kulturowych

>   inne informacje, mające znaczenie dla organizacji wycieczki związane np. z jej charakterem (podróż poślubna, rocznica, wycieczka jako prezent dla osób trzecich etc.)

2. Wyżej wymienione informacje prześlij poprzez formularz kontaktowy, lub bezpośrednio na adres mailowy info@karukerapl.org

3. Po odebraniu przez nas Twojej informacji, w terminie do 5 dni roboczych, prześlemy odpowiedź, zawierającą proponowany plan wycieczki. Nasza informacja zawierać będzie:

a/ sugerowane przez nas połączenia lotnicze, z wybranych lotnisk europejskich (Warszawa, Berlin, Paryż)

b/ proponowane zakwaterowanie na czas pobytu (dwie, do trzech opcji do wyboru)

c/ proponowany udział w atrakcjach turystycznych

d/ minimalny koszt niezbędny do realizacji wycieczki obliczony na wszystkie uczestniczące w niej osoby (w tym także średni koszt wypadający na 1 osobę, co pozwoli porównać to z kosztami wycieczek, oferowanych w analogicznym okresie przez biura podróży)

W przekazanej Tobie informacji znajdziesz adresy stron internetowych, na których będziesz mógł dokonać samodzielnej rezerwacji i opłat za:

> bilety lotnicze

noclegi

> transport w miejscu przeznaczenia

> transfery między lotniskami

> udział w imprezach turystycznych, sportowych, lub krajoznawczych, organizowanych przez lokalnych operatorów.

 

Dodatkowo otrzymasz linki do stron internetowych towarzystw ubezpieczeniowych, posiadających w swojej ofercie pakiety ubezpieczeń podróżnych

4. Przekazane w naszej korespondencji informacje, dotyczą możliwych wariantów realizacji wycieczki w rejon Morza Karaibskiego. Praktyczne skorzystanie z naszego planu pozostawiamy wyłącznie do Twojej decyzji. Informujemy jednak, że każde dokonane przez Ciebie samodzielne korekty planu, nie muszą co prawda, ale mogą skutkować zwiększeniem kosztów wycieczki, zmianą terminu jej realizacji, lub nawet brakiem możliwości kontynuacji podróży, w przypadku wymaganej w planie zmiany środka transportu (samolotu, promu etc.)

5. Przesłana do Ciebie informacja, zawierająca proponowany przez nas plan wycieczki jest bezpłatna